סופרגז - חברה ישראלית להפצת גז בע"מ
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת סופרגז מגדולות חברות הגז בישראל, הינה בבעלות "גרנית הכרמל השקעות בע"מ", אחת מחברות האחזקה הגדולות בישראל. סופרגז חברה באיגוד הגז הבינלאומי ומשמשת כספקית הגז הבלעדית של כל כוחות הביטחון בישראל.

סופרגז הוסמכה לתקן - ISO 9001:2000 תקן לניהול איכות. הסמכה הינה על כלל פעילויות החברה ובמבדקים שנערכו על ידי מכון התקנים הישראלי קיבלה החברה ציוני הערכה גבוהים.

בנוסף, ספרגז הוסמכה ע"י מכון התקנים לת"י 18001 - מערכת ניהול בטיחות וגיהות תעסוקתית. חברת סופרגז חרטה על דיגלה את נושא הבטיחות ולפיכך היא חברת הגז היחידה בארץ שעומדת בסטנדרט הבטיחות הגבוה של מכון התקנים הישראלי.

בכדי להבטיח את האספקה הסדירה והבטיחותית, מפעילה סופרגז מערך טכני / הנדסי הכולל מאות אנשי מקצוע, המוסמכים לעסוק במקצועות הגז. מתוך הכרה בסטנדרט הבטיחות הגבוה, קיים בסופרגז ביטוח הנזקים הגבוה ביותר בענף העומד כיום על סכום של 40 מיליון דולר לאירוע.

החברה פועלת באמצעות שלשה סניפים (ירושלים, תל אביב, וחיפה) כאשר הנהלת החברה ממוקמת בנתניה. בנוסף, לחברה רשת ענפה של שיווק והפצה הכוללת למעלה מ-30 סוכנויות עצמאיות המכסות את כל חלקי הארץ.

לחברה שני מתקנים ראשיים מרכזיים. מתקן המילוי,בקרית אתא, המצויד במערכות שקילה ומילוי מהמתקדמות בעולם ומרכז לוגיסטי מרכזי, הממוקם ליד נשר רמלה המשמש לאחסון וניפוק ציוד,  בתי מלאכה, מעבדות ומרכז הדרכה.

ציוד המיובא בלעדית על ידי סופרגז : 
1. מקרני אינפרא אדום לחקלאות ותעשיית המזון תוצרת S.B.M. צרפת.
2. מערכות לחימום מים והסקה תוצרת BERETTA איטליה.
3. דודי אגירה הפועלים בגז תוצרת A.O. SMITH ארה"ב.
4. מחוללי CO2 תוצרת SIAL איטליה.
5. מוני גז ביתיים תוצרת RICHOH יפן

במקרה חירום!
עבור לתוכן העמוד